Apply for Membership Member Login

Member

S/No. Name Designation Email
1 Durga Bahadur Shah “BABA” President durga@inlsgandaki.org
2 Devendra K.C. Vice President devendra@inlsgandaki.org
3 Asafal Gautam Secretary asafal@inlsgandaki.org
4 Durga Neupane Treasurer durgan@inlsgandaki.org
5 Goma Dhakal Executive Member goma@inlsgandaki.org
6 Krishna Ranabhat “Sarathi” Executive Member krishna@inlsgandaki.org
7 NJ Sagar Shah Executive Member njsagar@inlsgandaki.org
8 Prabin Pun Executive Member prabin@inlsgandaki.org
9 Pritam Sen Lifetime Member pritam@inlsgandaki.org
10 Kalyan Panta Executive Member kalyan@inlsgandaki.org
11 Madan Malla Chhaya Lifetime Member madan@inlsgandaki.org
12 Ramji Ghimire Lifetime Member ramji@inlsgandaki.org

Message from President

नमस्ते अनि साहित्यिक अभिवादन ! स्वदेश तथा विदेशमा रहेर नेपाली भाषा, साहित्य, कला, संगीतको क्षेत्रमा विशिष्ट योगदान पुरयाउनु हुने समस्त साहित्यिक मनहरुमा अनेसास गण्डकी समितिको तर्फबाट स्वागत गर्दछौं । अनेसासको मुल मन्त्रलाई अवलम्वन गर्दै नेपाली साहित्य, कला र संस्कृतिको संरक्षण एवं सम्वद्र्धनको निम्ति सदा क्रियाशिल भई अगाडी बढ्ने प्रण गर्दछौं ।

पुरा पढ्नुहोस् ...
Donation

Make A One Time Donation

Donate Now